На ЧС-2026 можуть не допустити збірну Конго
Збірна ДР Конго ризикує зіткнутися з проблемами перед участю у чемпіонаті світу-2026 через спалах Еболи в країні. Як повідомляє ESPN, команда теоретично може навіть втратити право виступити на турнірі.
Наразі конголезька збірна проводить підготовку в Бельгії, оскільки організувати тренувальний табір у Кіншасі неможливо через складну епідеміологічну ситуацію. Вірус Еболи продовжує поширюватися територією країни, що змушує владу вживати додаткових заходів безпеки.
Ситуація привернула увагу американської сторони, яка готується до проведення Мундіалю. За даними джерел, у США наполягають на суворому контролі щодо команди з Конго через ризик поширення небезпечного захворювання.
Керівник робочої групи Білого дому з підготовки до турніру Ендрю Джуліані запропонував збірній пройти обов’язковий карантин. Американська сторона вимагає, щоб футболісти провели 21 день в ізоляції перед прибуттям до Х’юстона.
У США дали зрозуміти, що без виконання цієї умови команда не зможе прибути до міста для участі у змаганнях.
Подпишитесь на новости
























