На британському авіаносці сталася пожежа

На флагмані британського Королівського флоту авіаносці HMS Queen Elizabeth сталася пожежа в порту Гленмаллан у Шотландії. Про це напередодні повідомило видання UK Defence Journal.

«Постраждалих немає, корабель отримав незначні пошкодження від пожежі, але все закінчено», – повідомило джерело на борту авіаносця.

Стверджується, що «невелика ізольована пожежа на кораблі HMS Queen Elizabeth була швидко взята під контроль і загашена».

Відомо, що авіаносець HMS Queen Elizabeth прямує для ремонту на верф у місті Росайт у Шотландії. Він буде заведений у сухий док, де планується провести заміну муфти його валу правого борту.

Дорогою авіаносець зайшов у Гленмаллан, де розташовані склади ВМФ, для розвантаження боєкомплекту.

Зазначимо, що це далеко не перший інцидент на борту HMS Queen Elizabeth. Раніше виявилось, що новітній корабель почав протікати.

Також виникали проблеми на борту однотипного авіаносця HMS Prince of Wales.

HMS Queen Elizabeth – найбільший авіаносець в історії флоту Великобританії. Площа його палуби співвідносна з трьома футбольними полями. Авіаносець може розвивати швидкість у 25 вузлів (45 км / год), його водотоннажність – 65 тис. тонн, довжина польотної палуби – 280 м, а ширина – 70 м. Авіаносець уперше вийшов у море в червні 2017 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как развлекаются богатые русские дети: видео

17.07.2017 - 19:06
Дети богатых семей зачастую бесятся с жиру. Очередной пример из российского Питера. Там некий Гриша Савченко в паблике «Богатые русские дети» в  Instagram выложил ролик, на котором двое пацанов едут по пешеходной ...

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016
Ездовыми собаками, сегодня, никого не ...

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015
«Подвезла подругу» — так называется ...