На Бєлгородщині внаслідок атаки дронів згоріла підстанція

Сьогодні після обіду в селищі Жовтневе («Октябрьский» російською мовою) Бєлгородського району Бєлгородської області РФ ударний безпілотний літальний апарат влучив в електричну підстанцію, спричинивши її сильну пожежу.

Принаймні, про це повідомляють в інтернеті місцеві жителі, а з посиланням на них і засоби масової інформації. Люди відзняли відео пожежі, зокрема через вікно автомобіля.

Також населення Октябрьського та сусідніх населених пунктів скаржиться на те, що після вибуху і події у них зникла електрика.

Зауважимо, що селище знаходиться в десяти кілометрах від державного кордону, поруч з місцем вторгнення агресора в Харківську область.

Тим часом місцева влада заявила, що без світла внаслідок атаки дронів-камікадзе залишилися три селища і одинадцять сіл. Окрім того, є перебої з водопостачанням.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Террористы ДНР получили гламурное оружие ПП «Оплот»: видео

07.07.2018 - 14:45
На оккупированной части Донбасса кризис. А параллельно  мелькают элементы безумного гротеска. Так, пользователи интернета подняли на смех «гламурный» пистолет-пулемет «Оплот» боевиков террористической ДНР Ролик с «новинкой» размещен на канале WarGonzo в ...

«Шахтер» снял видео об игре с казаками на Донбасс-Арене под флагом Украины

22.12.2017
Исполнительный продюсер студии анимации Baraban ...

Телеканал Конгресса США стал жертвой Раши Тудей: видео

13.01.2017
Дональда Трампа долго убеждали в ...