На Бєлгородщині підірвали військову базу

Доки рашистські «воєнкори» очікують у Бєлгородській області РФ ще більш масштабне «вторгнення» борців з путінським режимом, ніж у Курській, губернатор Бєлгородщини В’ячеслав Гладков заявив про масовану атаку ударних безпілотних літальних апаратів минулої ночі.

З його слів, протиповітряна оборона РФ начебто збила 29 дронів-камікадзе, однак це не врятувало від пожежі ангар промислового підприємства і два будинки від ушкоджень у Новому Осколі. Постраждалих немає, пожежу загасили.

Точні результати атаки на момент написання цих рядків невідомі.

Тим часом міністерство оборони фашистської РФ заявило про збиття 75 українських дронів-камікадзе минулої ночі, у тому числі 26 над Бєлгородською областю. А також про знищення семи морських безпілотних апаратів в Чорному морі.

А вже о десятій годині новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» прояснив ситуацію по Новому Осколу:

«За інформацією джерел, сьогодні вночі по цеху вгатили сім БПЛА, що спричинило пожежу. На цій локації знаходилась російська рембаза. Постраждали два ангари та три одиниці техніки».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Вынеси козла!» Появилось новое видео потасовки депутатов в Раде

07.10.2017 - 13:38
Когда в Верховной Раде бушуют страсти, за словом в карман нардепы не лезут. Вот и 5-го октября, когда «Самопомощь», «Свобода» и их союзники по оппозиции блокировали трибуну и президиум парламента, ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019
93-я бригада Вооруженных сил Украины ...

Дельфинарий в Хмельнике

22.07.2015
Дельфинов в Хмельнике полюбили не ...