На Bentley та Lamborghini: Ткач розповів про перетин кордону синами нардепа Вацака

Журналісти-розслідувачі «Української правди» не полишають цікавитись нардепом від Вінниччини (група «Довіра») Генадієм Вацаком і його родиною. Так, сини парламентаря, виявляється, волонтерять і виїжджали з України за системою «Шлях»…

Розслідування Bihus.info від вересня 2023 року підтвердило, що компанія Геннадія «Вацак», у час повномасштабної війни Росії проти України, придбала Rolls-Royce Cullinan у версії Black Badge 2023 року випуску зі стартовою ціною від $700 тис.

Тепер, як жартома стверджує журналіст Михайло Ткач, сини парламентаря «потужно» долучились до волонтерської справи батька.

Розслідувачу стало відомо, що Станіслав Вацак та Владислав Вацак, 2002 та 1995 років народження відповідно, виїжджали з України по волонтерській системі шлях. За кордон вони виїхали на Bentley та Lamborghini.

Що корисного влізло в автівки синів-волонтерів Вацака? Таким питанням цікавиться журналіст. Наразі встановити, що привезли сини нардепа Геннадія Вацака для ЗСУ йому не вдалося. За його словами, вони проявили скромність та не публікували інформації про свій вклад у спільну перемогу над ворогом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В зоне ООС ракетой уничтожен вражеский ДОТ: опубликовано видео

31.01.2019 - 16:26
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня эксклюзивно обнародовал видео, снятое летом 2018 года с позиций 53-ей бригады Вооруженных сил Украины. На качественном ролике хорошо виден вражеский ДОТ (буквально долговременная огневая точка) ...

Ювентус легко разгромил Барселону в 1/4 ЛЧ: видео голов

12.04.2017
После невероятного камбэка «Барселоны» в ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...