На базі окупантів під Старобільськом пролунали потужні вибухи

Сьогодні близько п’ятої години ранку мешканці окупованого містечка Старобільськ Луганської області почули гучні вибухи, про що повідомили в Телеграм-каналах і соціальних мережах. Згодом рашисти відчиталися, що в місті нічого не сталося.

Натомість надійшли повідомлення, що потужні вибухи в той самий час прогриміли в селі Булавинівка північніше міста – очевидно, саме про них писали жителі Старобільська. 

А згодом так званий СЦКК квазіутворення ЛНР заявив, що в село прилетіли чотири снаряди HIMARS. Швидше за все, десь там розташовувалася база російських окупантів.

За даними «deepstatemap.live», відстань між Булавинівкою та найближчою вільною територією складає понад півсотні кілометрів.

Це справді робоча дистанція для HIMARS, а також деяких ракет і безпілотних літальних апаратів, які є на озброєнні Збройних сил України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Туристы засняли на видео битву крокодила с двумя львами

16.05.2017 - 16:02
Как правило, в национальных парках туристам показывают некие шоу из «живой природы». Иногда им удается вместо постановочных сцен стать свидетелями настоящих межвидовых сражений хищников. Что называется в реале. На YouTube-канале ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017
В Виннице активисты «Национального корпуса» ...