На базі окупантів під Старобільськом пролунали потужні вибухи

Сьогодні близько п’ятої години ранку мешканці окупованого містечка Старобільськ Луганської області почули гучні вибухи, про що повідомили в Телеграм-каналах і соціальних мережах. Згодом рашисти відчиталися, що в місті нічого не сталося.

Натомість надійшли повідомлення, що потужні вибухи в той самий час прогриміли в селі Булавинівка північніше міста – очевидно, саме про них писали жителі Старобільська. 

А згодом так званий СЦКК квазіутворення ЛНР заявив, що в село прилетіли чотири снаряди HIMARS. Швидше за все, десь там розташовувалася база російських окупантів.

За даними «deepstatemap.live», відстань між Булавинівкою та найближчою вільною територією складає понад півсотні кілометрів.

Це справді робоча дистанція для HIMARS, а також деяких ракет і безпілотних літальних апаратів, які є на озброєнні Збройних сил України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Самым дорогим и технологичным танком оказалась «Черная пантера»: видео

25.12.2016 - 15:20
Начавший поступать в войска в 2014 году, южнокорейский танк K2 «Черная Пантера» считается самым дорогим в мире — его цена предположительно составляет $8,5 млн. Во многом именно это стало причиной ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...