На Агрегатному заводі у Вовчанську оточені пів тисячі окупантів

На території Агрегатного заводу у прикордонному частково окупованому містечку Вовчанськ на півночі Харківської області перебувають вже мінімум тиждень в оточенні щонайменше чотириста, а швидше за все пів тисячі  російських інтервентів.

Принаймні про це заявило видання «Forbes», вказавши, що серед них багато поранених і загиблих, також загарбники дедалі частіше здаються в полон.

І ці втрати окупантів на підприємстві постійно зростають через методичні обстріли Збройними силами України (у тому числі американськими керованими авіаційними бомбами, про що нещодавно повідомлялося).

Однак не варто переоцінювати наші успіхи і сподіватися на легку і швидку перемогу у Вовчанську. Зрештою, відстань між захопленим ворогом Агрегатним заводом і найближчою твердо контрольованою окупантами територією лише трохи перевищує двісті метрів.

Принаймні, це стверджує актуальна мапа авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState». Дивись скриншот.

Вчора ж він повідомляв, що ворог не лише стабільно постачає на Агрегатний завод їжу, воду і боєприпаси безпілотними літальними апаратами, але й періодично проривається на підприємство, інколи навіть на бронетехніці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео момента крушения российского бомбардировщика Ту-22М3

27.01.2019 - 00:37
Появилось видео момента крушения сверхзвукового ракетоносца-бомбардировщика Ту-22М3 в России. На снятых очевидцем кадрах видно, как самолет на большой скорости касается заснеженной полосы «брюхом», подскакивает и уже носом входит в землю, ...

В Киеве напали на участниц женского марша, видео

08.03.2018
В Киеве и некоторых городах ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...