На аеродромах Бердянська й Луганська знищено 9 гелікоптерів

Російські фашисти сьогодні зазнали вкрай серйозних втрат у авіаційній техніці й живій силі. Мова про наслідки ударів по аеродромах на окупованих частинах Луганщини і Запоріжжя, про які ми повідомляли вранці.

Сили спецоперацій і підрозділи ЗСУ відрапортували, що це їх робота спільно з певними підрозділами Сил оборони. Ця операція отримала назву Dragonfly.

В результаті враження аеродромів у Бердянську та Луганську знищено дев’ять ворожих гелікоптерів різних типів. Плюс зазнали пошкодження злітні смуги, що теж вкрай важливо для зниження військової потуги окупантів.

Вказано, що була отримана інформація про активне використання росіянами  аеродромів у Бердянську та Луганську, а також перебування на них значної кількості авіаційної і спеціальної техніки, та боєприпасів.

Координати та необхідні дані ССО передали для ураження підрозділам Сил оборони. У результаті завдання вогневого удару в ніч з 16 на 17 жовтня росіяни зазнали значних втрат.

За останніми даними у Бердянську та Луганську знищено:

  • дев’ять гелікоптерів різних модифікацій
  • спеціальна техніка, яка знаходилася на аеродромах
  • пускова установка ППО
  • склад боєприпасів
  • пошкоджено смуги аеродромів

У ССО зазначаили, що склад боєприпасів у Бердянську детонував до 4 ранку. Детонація у Луганську тривала до 11 ранку.

За даними спецпризначенців, втрати у живій силі противника складають десятки загиблими та пораненими. Тіла досі дістають з-під завалів.

В РФ підтверджують, що зазнали вкрай потужних ударів. Так звані «воєнкори» навіть намагаються нав’язати версію про те, що ЗСУ «завдали удар ракетами ATACMS». Офіційного підтвердження того, що  Україна їх отримала, досі не було.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прирученная 7 лет назад акула приплывает к дайверу и ластится как кошка: фото, видео

15.01.2017 - 14:00
Познакомьтесь с Риком Андерсоном, австралийцем, который подружился с самкой акулы из Порт-Джексона. Акула приплывает обниматься с ним каждый раз, как видит его. «Я начал играть с ней около семи лет ...

Появилось видео яичной атаки на Марин Ле Пен

04.05.2017
Лидер Национального фронта Марин Ле ...