На 61% більше малого та середнього бізнесу представлені тепер в інтернеті. Це все завдяки конструктору сайтів Weblium

Протягом минулого року кількість активних бізнесів в Україні збільшилась понад 60% до показника 2022-го року, зазначає дослідження українського конструктора сайтів Weblium. Особливо масове зростання зафіксовано в сегменті інтернет-магазинів, що свідчить про тенденцію представників компаній МСБ (малого та середнього бізнесу) активно розширювати свою онлайн-присутність.

Дослідження, яке враховує активність клієнтів Weblium у різних сферах бізнесу, підтверджує, що в умовах економічних викликів та воєнної нестабільності українські підприємства виявляють неймовірну стійкість і готовність до інновацій.

Зокрема, ніша інтернет-магазинів побудованих на Weblium, показазує рекордне зростання на 66,5%. Крім того, дослідження виявило, що найбільший приріст бізнесів спостерігається в галузях юридичних та фінансових послуг, а також логістики.

Спільні зусилля підприємців та конструктора сайтів Weblium, який пропонує доступні та ефективні інструменти для розвитку онлайн-проєктів, є вражаючим прикладом того, як бізнес українців відповідає на виклики часу та зміцнює свою позицію в цифровому просторі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021 - 23:37
Спикер командования Объединенных сил Лидия Нанивская в вечернем отчете за первые семнадцать часов пятнадцатого августа боевых действий на Донбассе не зафиксировала. Хотя в комментарии на страничке пресс-центра ОС в «Фейсбуке» ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...