МЗС висловило Грузії рішучий протест через насильство до Саакашвілі

Стан здоров’я бувшого президента Грузії, а зараз громадянина України Міхеіла Саакашвілі дуже поганий. В зв’язку з цим офіційний Києв вчергове закликав владу Грузії покласти край знущанням над Саакашвілі заради політичної помсти, і передати його Україні.

Міністерство закордонних справ України висловило «рішучий протест щодо негуманного поводження із громадянином України.., який утримується за ґратами в Грузії». 

«У найгірших традиціях НКВС СРСР грузинська влада застосовує до Міхеіла Саакашвілі психологічне та фізичне насильство, відмовляє йому в терміново необхідній медичній допомозі, свідомо створюючи безпосередню загрозу його життю. Грубе порушення прав людини щодо українського громадянина йде в розріз із задекларованим курсом Тбілісі на здобуття членства в ЄС, свідчить про згортання демократії в Грузії», — йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський зробив різку заяву, звинувативши уряд Грузії в тому, що Саакашвілі спочатку отруїли, а зараз повільно вбивають.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Нидерландах из грузовика на ходу украли айфоны на полмиллиона евро: видео

01.08.2017 - 17:19
Полиция Нидерландов 29 июля задержала банду из пяти человек, которых подозревают в краже айфонов на полмиллиона евро. Злоумышленники на микроавтобусе вплотную приблизились к едущему фургону, перевозившему телефоны, а затем один ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...