МЗС Китаю закликало посольства у Пекіні прибрати знаки підтримки України

Сумно, але факт. Влада Китаю закликала посольства іноземних держав і міжнародних організацій, розташованих у Пекіні, не використовувати зовнішні стіни своїх будівель для політичної пропаганди. Йдеться про численні знаки підтримки України. Про повідомляє Kyodo.

Зазначається, що низка посольств у Пекіні розмістили вивіски із зображенням прапора України та написами китайською і англійською мовами #StandWithUkraine.

У листі МЗС Китаю від 10 травня, який був надісланий посольствам і міжнародним організаціям, міститься заклик не використовувати зовнішні стіни своїх будівель для політичної пропаганди та «уникати провокування конфліктів між державами».

Колишній посол Китаю у Росії Лі Хуей очолить урядову делегацію, яка незабаром приїде в Україну для врегулювання «кризи» (як Пекін називає війну РФ проти нашої держави). 

Лі Хуей обіймав посаду посла КНР у Росії з 2009 по 2019 рік. Наприкінці каденції російський президент Володимир Путін нагородив його орденом Дружби.

Можливо, Сі Цзіньпін просто немає кращого фахівця у питаннях, що пов’язані з РФ. Але в будь-якому випадку такий вибір «спецпризначенця» довіри не вселяє. Як і риторика, що лідер Китаю використовував під час сьогоднішньої телефонної бесіди з президентом України Володимиром Зеленським. Він продовжує називати війну «українською кризою» і закликати до мирних переговорів і припинення вогню, абсолютно уникаючи реагування на головну українську вимогу — виведення російських військ з усієї території України.

Фактично головним позитивним моментом (а можливо поки що й єдиним) є сам факт такої розмови, бо за 14 місяців війни Сі Цзіньпін її свідомо уникав.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Криштиану Роналду установил два новых достижения: видео

26.03.2017 - 23:39
В субботу сборная Португалии в рамках отбора к ЧМ-2018 легко обыграла команду Венгрии 3:0. Примечателен матч оказался прежде всего дублю обладателя Золотого мяча Криштиану Роналду. Эти два мяча позволили ему ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019
Иду с работы. Вспомнил, что ...