Мудрик забив гол «Арсеналу» у Прем’єр-лізі

Завершився матч 9-го туру англійської Прем’єр-ліги між двома лондонськими командами — «Челсі» та «Арсеналом».

У першому таймі, на 15-й хвилині, у ворота «Арсеналу» було призначено пенальті — Коул Палмер успішно його реалізував. На початку другого тайму, на 48-й хвилині, український вінгер «Челсі» Михайло Мудрік влучив у ворота «Арсеналу», подвоївши перевагу господарів — 2:0.

На 66 хвилині Мудрика замінили. Після цього команда «посипалася». На 77-й хвилині півзахисник гостей Деклан Райс відіграв один м’яч. а за вісім хвилин після цього Леандро Троссард зрівняв рахунок у матчі — 2:2.

Це вже був другий гол Михайла в чемпіонаті. Також він відзначився шикарним голом в грі за збірну — здалеку забив Мальті.