Москву-Сіті успішно атакував дрон-камікадзе
Минулої ночі ударні безпілотні апарати знову атакували Москву. Один баражуючий боєприпас влучив в одну з будівель бізнес-центру «Москва-Сіті» і сильно вибухнув. Інший начебто був збитий протиповітряною обороною окупантів у Можайському районі Московської області.
Про це масово повідомляють російські засоби масової інформації, Телеграм-канали і просто мешканці столиці в соціальних мережах. Підтвердив подію і мер Москви Сергій Собянін, вказавши, що обійшлося без поранених і загиблих.
На відео видно, що вибух був дуже яскравим, однак пошкодження на будівлі на рівні між десятим і п’ятнадцятим поверхами виглядають незначними. Зазначається, що російські екстрені служби оглядають вежу між «Меркурієм» та «Експоцентром».
30-го липня, 1-го та 18-о серпня дрони-камікадзе вже атакували «Москву-Сіті» з подібними результатами.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)