Москву масово атакували дрони

Вночі тридцятого травня сталася масована атака безпілотними літальними апаратами на Москву. Навіть міністерство оборони РФ визнало атаку вісьмома БПЛА.

Начебто п’ять з них були збиті зенітними ракетно-гарматними комплексами «Панцир-С» у Підмосков’ї, а ще три – виведені з ладу засобами радіоелектронної боротьби.

Але російські засоби масової інформації, в тому числі й рашистські, пишуть, що столицю РФ атакували від 25 до 32 дронів. Більшість з них справді були збиті, деякі самі «зачепилися» за дерева і дроти. Однак в Москві пошкоджені два будинки.

За даними видання «База», у житлові будинки врізалися три баражуючі боєприпаси, один із цих ніс вибухівку, яка не детонувала.

Це визнав Слідчий комітет РФ: «Слідчі Слідчого комітету розслідують факти падіння безпілотних літальних апаратів на будівлі в Москві. Унаслідок падіння безпілотних літальних апаратів у кількох будівлях у Москві є незначні пошкодження».

А мер Москви Сергій Собянін повідомив, що по медичну допомогу звернулися двоє людей, але госпіталізація їм не знадобилася. Також він підтвердив евакуацію жителів кількох під’їздів.

Москвичі в соцмережах реагують на подію вкрай емоційно…

Зазначимо, що існує висока ймовірність, що ця атака — справа спецслужб самої РФ. Таким чином можуть залякувати людей і підвищувати їх готовність продовжувати війну проти України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время выступления Джамалы на сцену выскочил парень и спустил штаны: видео

14.05.2017 - 00:46
В финале Евровидения идет голосование. С премьерой новой песни на сцене выступила победительница прошлогоднего конкурса Джамала. Во время выступления на сцену выскочил молодой парень, встал перед Джамалой и спустил брюки ...