Морпіхи ЗСУ знищили шістнадцять інтервентів

Бійці 36-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України імені контр-адмірала Михайла Білинського (включно з побратимами з 503-го батальйону МП) знищили велику кількість російських окупантів.

Відповідне відео підрозділ оприлюднив на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», присвятивши його дню народження Кобзаря: «Тарасе Григоровичу, робимо все як заповідали! Поборемо! Слава Україні!».

Ролик знято безпілотними літальними апаратами, оператори яких зробили чотирнадцять влучних скидів переважно ручних гранат на загарбників. В деяких випадках на землі лежали більше десятка інтервентів (максимум сімнадцять).

Однак важко сказати, скільки з низ ліквідовано чи поранено, адже більшість лежить нерухомо, прикидаючись мертвими. Але з урахуванням холодної пори року це теж не йде на користь їх здоров’ю.

А от командування Військово-Морських Сил ЗСУ сьогодні чітко вказало, що вчора його підлеглі (ті ж морпіхи) знищили шістнадцять окупантів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео массовых задержаний в Минске, снятое с беспилотника

26.03.2017 - 01:00
В последние месяцы в Беларуси неспокойно. Проходят массовые акции протеста. Власть заявляет, что не допустит Майдана. Но при этом регулярно ловит диверсантов, которые якобы должны устроить кровавые провокации. С другой ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...