Морпіхи ЗСУ знищили шістнадцять інтервентів

Бійці 36-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України імені контр-адмірала Михайла Білинського (включно з побратимами з 503-го батальйону МП) знищили велику кількість російських окупантів.

Відповідне відео підрозділ оприлюднив на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», присвятивши його дню народження Кобзаря: «Тарасе Григоровичу, робимо все як заповідали! Поборемо! Слава Україні!».

Ролик знято безпілотними літальними апаратами, оператори яких зробили чотирнадцять влучних скидів переважно ручних гранат на загарбників. В деяких випадках на землі лежали більше десятка інтервентів (максимум сімнадцять).

Однак важко сказати, скільки з низ ліквідовано чи поранено, адже більшість лежить нерухомо, прикидаючись мертвими. Але з урахуванням холодної пори року це теж не йде на користь їх здоров’ю.

А от командування Військово-Морських Сил ЗСУ сьогодні чітко вказало, що вчора його підлеглі (ті ж морпіхи) знищили шістнадцять окупантів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сильный пожар на заводе «Барлинек»: видео

30.01.2019 - 21:48
В одном из цехов завода «Барлинек» в Виннице около семи часов вечера начался пожар. Очевидцы сообщают, что перед возгоранием слышали хлопок. Прибывшие на место спасатели в течение часа локализовали пожар, ...

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на ...

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017
Президент Украины Петр Порошенко поздравил ...

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017
Тяжелая бойня, о которой массово ...