Морпіхи ЗСУ знищили колону російських загарбників

Одинадцятого грудня російські окупанти знову атакували позиції морських піхотинців Збройних сил України в районі переважно звільненого села Кинки на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Загарбники використали до десятка одиниць бронетехніки, п’ять з яких були знищені. Ще дві бойові броньовані машини інтервентів були підбиті, але змогли відступити. А танку загарбників пощастило — швидко відстрілявся і встиг поїхати цілим.

Про це о 19:04 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015 - 19:29
Кошки, как правило, мамы хорошие. И если их детеныш, сдуру, залез на дерево, не рассчитав своих сил, они всегда его снимут. Ранее мы публиковали видеосюжет о том, как солдат пытался ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...

ДНР применила танки: видео

17.04.2018
Ранее мы сообщали о тяжелых ...