Морпіхи ЗСУ закріпилися на островах у гирлі Дніпра

На перший погляд дещо суперечливо у зведенні за перші вісімнадцять годин третього березня пресцентр Генерального штабу Збройних сил України описав ситуацію на Херсонському напрямку:

«…Ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Ворог наступальних (штурмових) дій не вів…».

Втім, в принципі все логічно: сьогоднішнє нехарактерне затишшя, безумовно, не буде довгим – ворог знову піде на штурм.

У свою чергу блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» сьогодні ввечері повідомив:

«Нарешті заїпашили танчик орків на лівому березі, який кошмарив хлопців на Херсонських островах, цього разу не зміг заникатися. Може десь це звичайна ціль, але там у хлопців свято».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США упал метеорит, видео

17.01.2018 - 12:17
Неподалеку от американского Детройта в ночь на 17 января упал метеорит. Данных о его размерах пока нет. Падение небесного тела спровоцировало незначительное землетрясение. Как сообщают в Национальной метеорологической службы США, ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...