Морпіхи ЗСУ захопили і зачистили опорний пункт біля Вовчанська

Бійці 36-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України імені контрадмірала Михайла Білинського відбили у російських загарбників опорний пункт східніше частково окупованого прикордонного містечка Вовчанськ на півночі Харківської області.

Власне, служба зв’язків з громадськістю повідомила про це у своєму Ютубі, Фесбуці і Телеграмі вкрай лаконічно, оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «Штурм та зачистка ворожого опорника на Харківщині».

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували хід бою. Нам власне показано, як наші захисники заходять у ворожі окопи та зачищають бліндажі.

Набагато більше ми дізнаємося з коментаря новинного Телеграм-каналу «Донбас Оперативний» під тим же відео та оприлюдненої ним мапи з геолокацією:

«Наші козаки взяли штурмом опорний пункт на схід від Вовчанська, в якому перебували загарбники. Злагоджена робота дозволила тактично та без втрат вибити ворога; ніхто з кацапів не втік, усі залишилися вмирати».

Рашистські «воєнкори» також повідомляють про втрату важливого опорного пункту, який знаходиться на висоті східніше Вовчанська.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Очень смешная и доступная лекция о производстве шампанского и вина (видео)

28.12.2015 - 17:49
Для молодежи и детей прочли научно-популярную лекцию о производстве обычного и шампанского вин, заодно сняли все это на видеокамеру. Познавательное мероприятие, на удивление, оказалось смешным и совершенно не занудным. Предположительно, ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015
Все матери, что человечьи, что ...