Морпіхи ЗСУ відкинули окупантів у Кринках

Протягом перших вісімнадцяти годин дев’ятнадцятого лютого російські окупанти здійснили п’ять спроб штурму позицій Сил оборони на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області.

Повідомив про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Але наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 17:30 повідомив: «Кринки, Херсонський напрямок. Хлопці роблять все, щоб утримувати плацдарм для подальшого просування. Оператори FPV-дронів-камікадзе дуже результативно працюють».

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 18:15 написав, що агресор намагається далекобійними баражуючими боєприпасами блокувати роботу нашої артилерії:

«По Кринках все стабільно, оркську піхоту хлопці розвалюють касетними снарядами. «Ланцети» заїпали знатно: хоч і не завжди, але приносять певні труднощі для розрахунків артилерії на правому березі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017 - 19:53
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей Палкин очень лаконично и жестко ответил тем, кто со стороны террористической ДНР заявляет о том, что команда не имеет права называться донецкой. Палкин заявил, что ...

Появилось видео, как президент Коста-Рики съел осу

19.06.2017
Президент Коста-Рики реально крутой мужик! ...