Морпіхи ЗСУ розтрощили казарму окупантів

Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів 38-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України буквально знищили в пил два відносно цілі сусідні приватні будинки, в яких облаштували свої бази/казарми російські окупанти (до речі, їх колеги-антиподи).

Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване нашими захисниками з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе та розвідувальними безпілотними літальними апаратами.

Власне, ми бачимо влучання трьох баражуючих боєприпасів в одну будівлю і одного в іншу. Навіть якщо їх було в рази більше, навряд чи вони могли рознести будинки в пил – очевидно, детонувала велика кількість вибухових речовин, накопичена в них загарбниками.

Власне, нам показана детонація другої будівлі, коли від першої вже нічного не залишилося. Вибух був надзвичайно потужним – вогонь закрив весь огляд відеокамери дрону, хоча той висів досить високо над цілями.

В ролику підписано, що на момент початку атаки ворожі дронщики перебували у будинках. Пережити такі детонації у них шансів не було.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016 - 14:19
Происшествие случилось в первый же день автомарафона Даккар, который стартовал в аргентинской столице. Водитель китайской команды гонщиков не справился с управлением и влетел в толпу зрителей. Пострадали десять человек, в ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...

«Динамо» и «Шахтер» победили в полуфиналах Кубка Украины: видео голов

27.04.2017
Состоялись полуфиналы Кубка Украины. Прогнозировано ...