Морпіхи ЗСУ розширили свій плацдарм на лівобережжі Херсонщини

Деякі рашисти стверджують, що Збройні сили України несподівано для російських загарбників закріпилися на нових позиціях на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області. Але конкретики мало, а інформація загалом вимагає підтвердження.

Очевидно, саме про це о 18:05 написав Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», однак теж, на жаль, без змістовних подробиць:

«Була здійснена операція на Херсонському напрямку, дуже потужно та результативно, інформація згодом. Орки не розуміють, як хлопці там опинились».

Тим часом пресслужба Сил оборони півдня України оприлюднила дані про втрати інтервентів на Херсонському напрямку за період з сьомої години 27 лютого до сьомої 28-го.

Так, наші захисники ліквідували 49 окупантів, та знищили дві гармати, міномет, моторний човен, три розвідувальні безпілотні літальні апарати (два «Суперкам» та «Зала», мотоцикл, екскаватор, шість бліндажів, два пункти запуску БПЛА, пункт боєпостачання та маневрену групу радіоелектронної розвідки загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Песня на слова Дмитрия Медведева о пенсиях для крымчан стала новым хитом Интернета (видео)

07.06.2016 - 16:43
Дмитрий Медведев стал героем музыкального хита… Начиналось же все 20-х числах мая… Вот что значит, не российская земля. Это мы о Крыме. Несмотря на то, что полуостров аннексирован, дух свободы здесь ...

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015
Максим Крячко и Андрей Кучеренко ...