Морпіхи ЗСУ розширили свій плацдарм на лівобережжі Херсонщини

Бійці Сил оборони розширили з південного фасу наш плацдарм в районі частково звільненого села Кринки на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Про це сьогодні ввечері повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти від дванадцятого та тринадцятого лютого. На останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили місце просування наших захисників.

Раніше сьогодні «DeepState» оприлюднив відео, на якому бійці 35-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України імені контр-адмірала Михайла Остроградського підняли державний прапор на водонапірній башті у цьому районі.

У свою чергу, лейтенант ЗСУ Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» також повідомив про «маленькі просування» в Кринках. І разом з тим вказав на нашу проблему:

«Постійно працюють (загарбники) по наших човнах, тому більше втрачаємо на переправах, ніж на самому плацдармі. Часто по човнах працюють нічні дрони».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице нашли тайник с ключом от древнего района Иерусалимка. Фото, видео

05.10.2019 - 13:46
Во время ремонта подвального помещения в доме по улице Магистратской винничанин Виталий Гуменюк совершенно случайно нашел старинный 25-сантиметровый ключ с ручкой в ​​форме звезды Давида. Что именно им открывали, выяснить ...

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» ...