Молдова закликає демілітаризувати Придністров’я

Придністров’я має бути демілітаризовано, а російські війська мають піти, після чого потрібно буде інтегрувати мешканців регіону економічно та соціально. Про це у неділю, 19 лютого, заявив прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан.

За словами Речана, лівий берег має бути демілітаризований «шляхом евакуації російських військ та демілітаризації місцевих жителів».

«Ми повинні домогтися однієї фундаментальної речі — демілітаризації. Після цього слідує все інше, і дуже важлива економічна та соціальна інтеграція наших громадян, які там перебувають, але на першому місці — демілітаризація. Це залежить від багатьох речей, але в якийсь момент це буде вирішено», — заявив прем’єр.

Речан зазначив, що Молдова дотримується конституційного нейтралітету, проте це не заважає російській армії перебувати в придністровському регіоні, на міжнародно визнаній території Молдови.

Нагадаємо, 13 лютого Санду заявила, що Росія планує здійснити держпереворот у Молдові за допомогою протестів опозиції та із залученням людей з військовою підготовкою, громадян Росії, Білорусі, Сербії та Чорногорії. РФ розраховує напасти на урядові будівлі та змінити владу в республіці.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський під час виступу в Європарламенті заявив, що Росія розробила план руйнування політичної ситуації в Молдові.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» в Лиге чемпионов упустило победу над «Славией»: видео голов

07.08.2018 - 23:10
Киевское «Динамо» в Праге на переполненном стадионе за малым не добыло победу в третьем квалификационном раунде Лиги чемпионов над местной «Славией». Победу подопечные Хацкевича упустили уже на 4-ой добавленной минуте… ...

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных ...

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017
Президент Украины Петр Порошенко поздравил ...