Молдова спростила правила в’їзду в країну для українців

Національна комісія Молдови з надзвичайного стану спростила правила в’їзду в країну для українців, повідомляє видання Newsmaker.

Громадянам України дозволили до 1 лютого 2023 року в’їжджати до Молдови на підставі посвідчення особи і через молдовсько-румунський кордон, і через аеропорт Кишинева.

Зазначене рішення Нацкомісії доповнює рішення про порядок в’їзду українських громадян, ухвалене 24 лютого, яке дозволяло українцям, які в’їжджають до Молдови з території України, потрапити до країни за спрощеною процедурою.

Уточнюється, що на підставі тих самих документів, українці також зможуть виїхати з Молдови до України.

Нагадаємо також, що нещодавно сполучення між столицями України та Молдови стало щоденним. Укрзалізниця призначила ще один потяг у сполученні Київ – Кишинів. 

У перший рейс потяг №351/352 вирушив із Києва 20 грудня, а з Кишинева – 21 грудня і курсуватиме через день.

Потяг вирушатиме з Києва о 17:02 і прибуватиме до Кишинева о 10:38. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 17:45 та прибуватиме до столиці України об 11:48.

Поїзд робитиме зупинки на станціях: Козятин, Вінниця, Жмеринка, Бар, Копай, Котюжари, Вендичани, Могилів-Подільський, Велчинець, Окниця, Білець Ораш, Унгень.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае построили королевство из песка: видео

13.08.2017 - 13:16
В китайской провинции Шэньси создана самая большая песчаная скульптура. Композиция под названием «Королевство Лоулань» стала украшением местного парка песочных шедевров. Высота главной его достопримечательности достигает 25 метров, а в периметре ...

Украинские Грады провели успешные стрельбы с парома на Днепре: видео

22.06.2017
Минобороны Украины опубликовало кадры учений, ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...