Молдова спростила правила в’їзду в країну для українців

Національна комісія Молдови з надзвичайного стану спростила правила в’їзду в країну для українців, повідомляє видання Newsmaker.

Громадянам України дозволили до 1 лютого 2023 року в’їжджати до Молдови на підставі посвідчення особи і через молдовсько-румунський кордон, і через аеропорт Кишинева.

Зазначене рішення Нацкомісії доповнює рішення про порядок в’їзду українських громадян, ухвалене 24 лютого, яке дозволяло українцям, які в’їжджають до Молдови з території України, потрапити до країни за спрощеною процедурою.

Уточнюється, що на підставі тих самих документів, українці також зможуть виїхати з Молдови до України.

Нагадаємо також, що нещодавно сполучення між столицями України та Молдови стало щоденним. Укрзалізниця призначила ще один потяг у сполученні Київ – Кишинів. 

У перший рейс потяг №351/352 вирушив із Києва 20 грудня, а з Кишинева – 21 грудня і курсуватиме через день.

Потяг вирушатиме з Києва о 17:02 і прибуватиме до Кишинева о 10:38. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 17:45 та прибуватиме до столиці України об 11:48.

Поїзд робитиме зупинки на станціях: Козятин, Вінниця, Жмеринка, Бар, Копай, Котюжари, Вендичани, Могилів-Подільський, Велчинець, Окниця, Білець Ораш, Унгень.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео группы «Rammstein» с песней «Крылатые качели»

31.08.2016 - 23:04
Интернет с новой силой покоряет группа «Rammstein», которая в своем стиле исполнила известную песню «Крылатые качели». На Ютуб видео появилось 7-го апреля. Многим из нас, конечно, больше по душе исполнение, ...

Мощный ураган «Харви» терзает Техас: видео, фото

26.08.2017
У побережья Мексиканского залива бушует ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...