Моделей закидали сміттям на Тижні моди в Мілані

На Тижні моди в Мілані під час показу Avavav глядачі закидали моделей сміттям. Про це повідомляє Dazed. Але це був запланований перфоманс від організатора показу конкретної колекції. Моделі знали, що їх чекає.

Обгортки, бананові шкурки, бляшанки і навіть яйця кидали в моделей під час дефіле. Показ проходив на тлі двох екранів з ненависницькими коментарями.

Зазначається, що презентація стала черговим коментарем до суворих реалій модної індустрії і була викликана ненавистю, яку дизайнерка Беате Карлссон отримала від користувачів мережі з моменту заснування свого бренду в 2019 році.

Після показу бренд отримав чергову порцію хейтерських коментарів від людей, які вважали, що сміттєвий перформанс відволікає увагу від «нудного» одягу і критикували дизайнерку за її ставлення до моделей.

Втім, деякі моделі розповіли, що під час кастингу були поінформовані про те, що відбуватиметься під час показу, і добровільно погодилися на участь.

Нагадаємо, у березні 2023 року відомий дім моди Balenciaga, заснований у 1919 році іспанським дизайнером Кристобалем Баленсіагою в Сан-Себастьяні і який нині базується в Парижі, представив публіці діряві костюми. Зазначене вбрання з’явилося на офіційному сайті бренда.

Куртки й штани зроблені з японського деніму. Коштують п’ять тисяч доларів. Вбрання складається з чорних оверсайз-куртки і мішкуватих штанів. На передніх частинах речей нанесені коричневі плями, а ззаду зроблені дірки.

«Ефект забрудненого дрантя», – йдеться в описі товару.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Казахстане сняли рекламу с голыми стюардессами: видео

03.08.2017 - 18:34
Что ни говори, а обнаженные красивые девушки всегда делают рекламу если не успешной, то запоминающейся. против человеческой природы не попрешь. Это в очередной раз продемонстрировал рекламный ролик, показанный в Казахстане. ...

Назван худший пулемёт всех времён (видео)

10.02.2016
Им стал французский ручной пулемет ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...