МО Британії пояснило зниження втрат російських окупантів

У квітні 2023-го порівняно з місяцями першого кварталу року втрати російських окупантів скоротилися приблизно на третину, що пов’язано зі згортанням активних наступальних дій загарбників на більшості ділянок фронту, окрім Бахмута.

Про це в останньому звіті про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії. При цьому показово, що наші союзники використали дані про втрати ворога Генерального штабу Збройних сил України:

«Зниження російських втрат від середнього показнику 776 осіб за день до 568…  Розвідка не може перевірити конкретну методологію, яку використовує Україна, проте загальна тенденція скоріш за все точна… Зараз російські сили зосередилися на підготовці до очікуваного контрнаступу України».

І справді, загальновідомо, що в квітні окупанти фактично припинили раніше активні наступальні дії на Кремінському (Лиманському), Авдіївському і Вугледарському напрямку.

В свою чергу, народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін нагадав, що ворог несе втрати, оприлюднивши відео зі знищеними інтервентами, яке прокоментував: «Вагнерівці та моГилізовані дуже «успішно» наступають у районі Бахмута».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешная кошечка улыбается по-собачьи — высунув язык (видео)

10.04.2016 - 20:03
Плюшевая с виду и очень милая кошечка Ксюша становится новым героем интернетпространства. А еще она умеет улыбаться. Не так, как все кошки, а по-собачьи – высунув язык. Можете полюбоваться ею ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...