МО Британії озвучило причину продовження наступу РФ

Російські інтервенти продовжують повільно просуватися вперед на Авдіївському напрямку, хоча їх прогрес за останні тижні є незначним: «Наприкінці березня вони майже напевно взяли контроль над двома селами – Тоненьким і Орлівкою».

Про це в сьогоднішньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

За даними авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState», загарбники повністю окупували Тоненьке та його околиці.

Натомість сама західна окраїна Орлівки все таки утримується Збройними силами України, чому сприяє географія: великі водойми та висоти. Хоча більша частина села таки захоплена ворогом.

Цікавішим з точки зору оригінальності є наступне твердження Лондона: Путін мобілізує щомісяця по 30 тисяч чоловік, що компенсує втрати окупантів в живій силі та дозволяє їм продовжувати наступ.

Тобто, для його зупинки Силам оборони потрібно щоденно виводити зі строю суттєво більше тисячі загарбників на добу (вбитими та важко пораненими). Навряд чи це можливо без додаткової допомоги союзників.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017 - 15:16
Компания Bugatti создала при участии немецкой фирмы PG сверхлегкий велосипед, состоящий на 95% из углепластика. Всего будет выпущено 667 экземпляров стоимостью 39 тысяч долларов каждый. Велосипед PG Bugatti весит всего ...

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017
Власти России продолжают жесткими мерами ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...