Минулої ночі ППО ЗСУ збила менше половини російських крилатих ракет

На початку шістнадцятого лютого російські окупанти випустили по об’єктам критичної інфраструктури 32 крилаті ракети: 12 «Х-101»/«Х-555» із двох стратегічних бомбардувальників «Ту-95мс» з району Каспійського моря, 8 «Калібрів» із фрегата з акваторії Чорного моря, 12 «Х-22» із шести дальніх бомбардувальників «Ту-22М3» з району Курська.

Окрім того ворог запустив дві керовані авіаційні ракети «Х-59» з літаків тактичної авіації «Су-35» з району окупованого Мелітополя.

Силами та засобами Повітряних сил Збройних сил України знищено чотирнадцять крилатих ракет «Х-101»/«Х-555», «Калібр» та обидві «Х-59».

Про це сьогодні вранці на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук» повідомили командування ПС ЗСУ і Генеральний штаб ЗСУ:

«На жаль, частина крилатих ракет «Х-22» досягла своїх цілей, уразивши об’єкти критичної інфраструктури. Наразі на озброєнні немає вогневих засобів, здатних знищувати цей тип ракет». 

Слово «частин», можливо, означає, що не всі дванадцять «Х-22» влучили по цілям…

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017 - 12:25
Не успели поклонники таланта Насти Каменских насладиться обсуждением новости о «паузе» в деятельности ее дуэта с Потапом, как поп-дива преподнесла новый повод для дискуссии. Артистка разместила в соцсети зажигательный танец ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...