Міноборони РФ збрехало про захоплення Білогорівки

Навіть російські інтервенти заперечили повідомлення рашистських «воєнкорів» про окупацію села Білогорівка Луганської області. При цьому брехливу заяву про повне захоплення населеного пункту оприлюднило міністерство оборони РФ…

Однак певні успіхи загарбники на цій ділянці фронту все-таки мають місце. Це фактично підтвердив у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс: «Так, орки заходять в село, проте їх розбивають, а потім недобитків ловлять по селу».

Свої великі втрати під час «м’ясних» штурмів у Білогорівці підтверджують і самі рашисти: «Нас там штабелями складуть».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап «DeepState» зафіксував незначне розширення сірої зони в наш бік на південному сході Білогорівки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за дев’ятнадцяте та двадцяте травня. На останньому ми умовно позначили вказане місце червоною стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017 - 21:03
Пресс-центр штаба АТО разместил у себя в Фейсбук видео, в котором показаны последствия обстрелов террористами украинских позиций из реактивных установок Град-П (бьет одиночными). Боец в кадре рассказывает, что в последние ...

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017
Воскресным вечером на окраине Москвы ...

Уайлдер на кураже эффектно нокаутировал Ортиса в чемпионском бою: видео

04.03.2018
Преемник Кличко, нокаутировав кубинца Ортиса, ...