Міноборони РФ заявило про вивід військ з Херсона

На Херсонському напрямку сьогодні о 5 годині ранку завершено перекидання підрозділів російських окупаційних військ на лівий берег Дніпра. Про це офіційно заявило Міноборони фашистської Росії.

Вказується, що втікли всі, без втрат в особовому складі і техниці.

Насправді, є відео, на яких знята кинута російська техніка. Її не так багато, як було в Харківській області чи біля Лиману в Донецькій, але ж вона є.

Також ввечері і вночі ЗСУ нанесли декілька ударів по відступаючим силам ворога. Наприклад, за даними радника голови Офіса президента Олексія Арестовича, біля Антонівського мосту вчора було знищено велике угрупування російських загарбників.

Тим часом, ЗСУ просуваються на Херсонщині і заходять в десятки сіл… Якщо російські загарбники дійсно пішли з Херсона (вірогідність цього дуже висока, тому що реально підірван ними ж Антонівській міст), то вже сьогодні-завтра українські військові будуть в обласному центрі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  11 ноября 2022 в 14:41

    а те ,кто переодевается и прячется по домам,отработанный материал..если кто ще не понял..и на никому не на

Video >>

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017 - 23:14
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов. Он был отличным кипером, который мог взять мертвый мяч, а иногда и пропустить дурацкий, как, например, в еврокубке против «Селтика»… Чанов успел ...