Міноборони РФ заявило про відвід військ з правого берегу Дніпра

Російські окупанти прийняли рішення відступити на лівому березі Дніпра. Про це сьогодні масово повідомляють рашистські засоби масової інформації (наприклад «РИА Новости») з посиланням на міністерство оборони РФ.

«Оцінивши ситуацію, командування угруповання «Дніпро» вирішило перекинути війська на вигідніші позиції на схід від Дніпра, — МО РФ. Після перегрупування «Дніпро» звільнить частину сил, які будуть задіяні для наступу на інших напрямках».

Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» прокоментував: «Не відійшли, а зайняли більш вигідні позиції і точка! Схоже окупанти прийняли вірне рішення та вчиняють черговий «жест доброї волі». Чекаємо офіційні коментарі від уповноважених представників Сил оборони».

Насправді ж таке рішення загарбників є цілком логічним, а пояснення правдоподібним. Вже з місяць морські піхотинці Збройних сил України поступово розширюють підконтрольну територію в заплаві на лівому (східному) березі Дніпра. І загарбники не можуть нас відтіснити. Але навіщо їм це робити?

Низина на лівому березі чудово прострілюється артилерією ЗСУ з правого берегу. При цьому ми не можемо переправити артилерію і важку бронетехніку через річку. Тому важко повірити, що без них Сили оборони становитимуть реальну загрозу найближчим окупованим містам Олешки та Гола Пристань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России горит авиационный завод: видео

26.04.2018 - 22:52
В России на крупном заводе «Рубин» в Балашихе Московской области мощный пожар. Столб дыма и пламя видны за несколько километров от места пожара. Свидетели пишут в соцсетях, что раздаются взрывы. ...

Ляшко объявил о женитьбе: видео

09.04.2018
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017
Официальный сайт Формулы-1 к концу ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...