Міноборони РФ заявило про відвід військ з правого берегу Дніпра

Російські окупанти прийняли рішення відступити на лівому березі Дніпра. Про це сьогодні масово повідомляють рашистські засоби масової інформації (наприклад «РИА Новости») з посиланням на міністерство оборони РФ.

«Оцінивши ситуацію, командування угруповання «Дніпро» вирішило перекинути війська на вигідніші позиції на схід від Дніпра, — МО РФ. Після перегрупування «Дніпро» звільнить частину сил, які будуть задіяні для наступу на інших напрямках».

Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» прокоментував: «Не відійшли, а зайняли більш вигідні позиції і точка! Схоже окупанти прийняли вірне рішення та вчиняють черговий «жест доброї волі». Чекаємо офіційні коментарі від уповноважених представників Сил оборони».

Насправді ж таке рішення загарбників є цілком логічним, а пояснення правдоподібним. Вже з місяць морські піхотинці Збройних сил України поступово розширюють підконтрольну територію в заплаві на лівому (східному) березі Дніпра. І загарбники не можуть нас відтіснити. Але навіщо їм це робити?

Низина на лівому березі чудово прострілюється артилерією ЗСУ з правого берегу. При цьому ми не можемо переправити артилерію і важку бронетехніку через річку. Тому важко повірити, що без них Сили оборони становитимуть реальну загрозу найближчим окупованим містам Олешки та Гола Пристань.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Порошенко обвинил организаторов блокады в поддержке сепаратизма: видео

16.02.2017 - 17:32
Президент Петр Порошенко заявил, что те, кто блокируют поставки угля в Украине, действуют не в интересах государства, а их цель — «отрезать» оккупированные территории, тогда как его команда мирным путем хочет ...

В Харькове пылает Апелляционный админсуд: видео

22.08.2017
В Харькове пылает здание Апелляционного ...