Міноборони просить не запитувати щодо контрнаступу ЗСУ

Заступник міністра оборони Ганна Маляр в черговий раз закликала до інформаційної гігієни, цього разу відносно можливого контрнаступу ЗСУ.

Вона просить не ставити експертам питання щодо такого контрнаступу — де і коли, якими силами… І нагадує, що сама успішна контрнаступальна операція наших військ була в Харківській області, про яку ніхто не знав.

Говорити про контрнаступ, за її словами, можуть лише три особи — президент, міністр оборони і головнокомандувач ЗСУ Залужний. Всі інші можуть лише цитувати.

В принципі, повністю згодні щодо того, коли мають відбуватися ті чи інші військові операції, де саме і за рахунок чого. 

При цьому, зазначимо, що окрім зазначенних осіб є ще й інші, які ці речі коментують, і напевно мають право. Наприклад, голова ГУР МОУ Буданов…

Додамо також, що саме сьогодні президент Зеленський заявив, що Україна поки не готова до контрнаступу, бо для цього не вистачає зброї.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017 - 15:49
На социальном новостном портале Reddit моментально стал популярным видеоролик с Адольфом Гитлером. В нем используются кадры, датированные 1936 годом. Вождя нацистской Германии показали раскачивающимся, предположительно после приема метамфетамина. Сюжет «Гитлер ...

«Реал» разгромил «Атлетико» в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017
Мадридский «Реал» с легкостью расправился ...