Мільйони у ліжку: з’явилося відео обшуку у чиновника Міноборони

Журналісти «Української правди» отримала від джерел у правоохоронних органах відео із серпневих обшуків у фігуранта розслідування про шахрайство на закупівлі у Міноборони екс-заступника міністра оборони Олександра Миронюка. У його ліжку правоохоронці виявили майже мільйон доларів.

Джерело видання стверджує, що це відео — із квартири Миронюка. На ньому знято момент вилучення коштів під час слідчих дій.

На відео видно, як чоловік, сидячи на ліжку, викладає величезні стоси грошей.

Нагадаємо, 24 січня інший заступник міністра оборони України В’ячеслав Шаповалов подав у відставку за власним бажанням. Його прохання вже підтримав глава міністерства Олексій Резніков, повідомляється на сайті військового відомства.

Вказано, що В’ячеслав Шаповалов відповідав за тилове забезпечення ЗСУ. Він попросив звільнити його, щоб «не створювати загрози для стабільного забезпечення ЗСУ у результаті кампанії звинувачень, пов’язаних із закупівлею послуг харчування».

«Незважаючи на те, що озвучені звинувачення необґрунтовані та безпідставні, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є гідним вчинком у традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони вищі, ніж будь-які кабінети чи крісла», — йдеться у повідомленні.

У Міноборони вважають, що такий крок дозволить зберегти довіру суспільства та міжнародних партнерів та забезпечити об’єктивність при додаткових уточненнях та можливих розслідуваннях.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Россия и ДНР скрывают Ташкента, опубликовав лишь старое видео с ним

24.09.2017 - 18:58
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...