Миколу Тищенка виключили з партії «Слуга народу»

Зашкварного з першого дня перебування в парламенті нардепа Миколу Тищенка виключили з лав партії «Слуга народу».

Останньою краплею стала його поїздка до Таїланду, причому, щоб «прикритися» він вирішив провести у посольстві цієї країни зустріч з українцями. Цинізм вищого гатунку.

Нагадаємо, в масі дивних вчинків Тищенка вже був схожий — коли вся країна була обмежена в роботі і можливостях відвідувати ресторани через карантин в зв’язку з коронавірусом у Києві працював його ресторан.

«Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 статуту партії Слуга народу, ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з партії», — написала голова партії Олена Шуляк у Telegram.

Своєю чергою, керівник фракції Слуга народу Давид Арахамія зазначив: «Бачу, що не всі розуміють, чим мають займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо низку кадрових рішень».

Саме він звернувся до Олени Шуляк із проханням виключити Тищенка з партії.

«Упевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що. Сподіваюся, після цього до всіх дійде остаточно, у чому полягає робота депутата країни, що воює», — написав він.

Також речник партії Юлія Палійчук повідомила, що Тищенка також звільнили з посади заступника голови фракції Слуга народу.

Як відомо, навіть після виключення із партії Микола Тищенко залишиться народним депутатом. Скласти мандат може лише за особистим бажанням.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017 - 18:21
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно отреагировал на уже второе видеообращение к нему одного из российских олигархов Алишера Усманова (среди прочего владельца ВКонтакте). Навальный заявил, что в отличие от Усманова, в ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...

Появилось видео падения истребителя МиГ-23 в Турции

05.03.2017
Сирийский военный самолет МиГ-23 4 ...