Миколаївська область повністю звільнена від російських окупантів

Військовослужбовці 131 окремого розвідувального батальйону Сухопутних військ ЗСУ святкують звільнення від армії РФ міста Снігурівки Миколаївської області.

Про це 10 листопада повідомив Роман Костенко — народний депутат та секретар парламентського комітету з питань національної оборони та розвідки, який з перших днів повномасштабного вторгнення бере участь в обороні Миколаївщини.

«Зараз перебуваю в місті Снігурівка: воно звільнено силами нашої оборони. Наразі відбувається зачистка міста. Наші хлопці беруть його під контроль. І це останнє місто, яке утримувалося противником у Миколаївській області. Тому ми можемо сказати, що Миколаївська область повністю звільнена, і зараз наші сили оборони продовжують звільняти міста та селища Херсонської області», — зазначив він.

Снігурівка — останнє місто, яке утримувалося противником у Миколаївській області, каже народний депутат. Ми не знаємо, чи правий Костенко на всі сто. Скоріш за все, так. Але окупованим було ще село Павлівка. Сьогодні теж стало відомо про його звільнення. До чи після Снігурівки, сказати важко. 

Нагадаємо, після звільнення острова Зміїний була повнітю очищена від загарбників Одеська область.

В Харківській області окупованими залишаються всього декілька сіл.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский десантник уничтожил вражескую БМП выстрелом ракеты: видео

23.02.2017 - 22:05
Достаточно качественное видео того, как украинский десантник с первого выстрела из ПТУР уничтожил под Донецком вражескую БМП, показало военное телевидение. Десантник рассказал, что с этой БМП по ним долгое время ...

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016
Процесс полной разборки iPhone занимает ...

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015
Все матери, что человечьи, что ...