Microsoft заявила по спроби РФ вплинути на вибори у США

Корпорація Microsoft заявила, що протягом останніх 45 днів активізувалися російські онлайн-кампанії з впливу на майбутні президентські вибори в США. Однак цього разу їх активність менша у порівнянні з минулими американськими виборами.

Про це у середу, 17 квітня, пише Reuters.

«Пов’язані з Росією акаунти поширюють суперечливий контент, націлений на американську аудиторію, зокрема критикують підтримку України з боку США», — повідомляє агентство. 

У Microsoft уточнили, що російська активність не така інтенсивна, як під час попередніх виборів, однак, як вважають представники компанії, вона може посилитися найближчими місяцями.

До речі, Росія посіла перше місце в світовому рейтингу кіберзлочинності, створеному у рамках дослідження Оксфордського університету та Університету Нового Південного Вельсу. Про це повідомляється на сайті Оксфордського університету.

Зазначається, що загроза кіберзлочинності нерівномірно розподілена по всьому світу. Так, найпершою у рейтингу кіберзлочинності стала Росія (58,39 бала), за нею із великим відривом йдуть Україна (36,44 бала), Китай (27,86 бала), США (25,01 бала), Нігерія (21,28 бала) та Румунія (14,83 бала). Велика Британія посіла восьме місце у списку із 9,01 балами.

Як вважають експерти Оксфордського університету, російські кіберзлочинці вважаються найпрофесійнішими та технічно найбільш кваліфікованими у світі, і їхні злочини мають найбільший вплив.

Світовий рейтинг кіберзлочинності (World Cybercrime Index) був розроблений авторами із Оксфордського університету та Університету Нового Південного Вельсу і є результатом трьох років інтенсивних досліджень. Дані, які лежать в основі рейтингу, були зібрані шляхом опитування провідних експертів із кіберзлочинності з усього світу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017 - 17:34
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в столице Чехии, рассказала о том, как на нее с друзьями в Праге набросились россияне. Ребята проводили проукраинскую акцию на площади. В это время к ним ...

Кот копирует боксерские удары, глядя на бой по телевизору (видео)

09.01.2016
Индустрия создания фильмов специально для ...