МХП налагоджує співпрацю з НЕЦУ та Bankwatch

Протягом 2017 року в ПАТ «Миронівський хлібопродукт» кілька разів з представниками громадської природоохоронної організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ) та Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network) обговорювали будівництво біогазового комплексу, об’єктів соціальної інфраструктури та доріг на Вінниччині. Діалог триває. В МХП стверджують, що відкриті для спілкування з громадськістю у руслі конструктиву та впроваджують раціональні ідеї.

Під час зустрічей обговорювалися зауваження стосовно діяльності МХП на території Вінницької області та ідеї представників Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network). В свою чергу в «Миронівському хлібопродукті» наголошують на тому, що відкриті для громадськості та завжди всім надають інформацію на запити щодо своїх планів розвитку на території області та поточних виробничих процесів.

Більш того, в МХП зазначили, що готові приймати та розглядати будь-які звернення з критикою щодо діяльності компанії. Навіть анонімні. Однак, якщо в зверненні вказується на порушення, то необхідно надати факти, які його підтверджують. Тільки в такому випадку МХП зможе відреагувати та провести розслідування конкретного випадку.

На власному сайті компанія розмістила План взаємодії із зацікавленими сторонами. Він містить пріоритетні напрямки діяльності компанії на поточний рік, а також особливості взаємодії із громадами територій, де присутні підприємства МХП. Окрім цього, «Миронівський хлібопродукт» став ініціатором будівництва об’їзної дороги навколо села Оляниця Тростянецького району та інших об’єктів, які в місцевих громадах вважають необхідними.

В свою чергу під час зустрічей екологи піднімали питання щодо громадських слухань з жителями села Заозерного Тульчинського району, як одне зі спірних. Зі свого боку в МХП запевнили, що заздалегідь до сільської ради надходив лист, селян через оголошення попереджали про збори, а усіх бажаючих навіть забезпечити транспортом, щоб довезти до клубу, де проходили слухання. 

 «Я рада спілкуванню із громадськими організаціями. Дуже важливо, що суспільству небайдуже життя людей і добробут регіонів України. Представники НЕЦУ і «Банквотч» готові ділитися з нами інформацією та власним досвідом у процесах медіації. Для нас це дуже важливо. Ключовий принцип політики корпоративної соціальної відповідальності МХП – це взаємовигідне для усіх сторін партнерство на територіях присутності підприємств компанії, що у підсумку має привести до покращення життя простих жителів та України у цілому», — зазначає директор зі зв’язків із громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності Альона Кузьменко.

Вона наголошує на тому, що діалог із НЕЦУ та іншими організаціями триватиме. Зустрічі в квітні та липні окреслили коло питань, напрямків та точок дотику, а також шляхи вирішення проблемних питань, зокрема залучення стороннього медіатора при розв’язанні спірних питань.

Втім Національний екологічний центр України – не єдина громадська організація в Україні, з якою співпрацює МХП. Так, упродовж 2016–2017 років компанією налагоджені стосунки та взаємодія із Ресурсним центром Асоціації недержавних громадських організацій у Черкаській області (АНГО), ГО «Чигиринська народна рада» (Черкащина), ГО «Ладижинська громадська рада» (Вінниччина) та Спілкою підприємців «СТІНА» (Вінниччина). Нещодавно представники МХП взяли участь у Екологічному форумі, що пройшов у Ладижині на Вінниччині, та був організований громадськими організаціями для обговорення впливу крупного бізнесу на довкілля регіону.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018 - 11:59
По улицам Чугуева Харьковской области ночью 25 июня разгуливал обнаженный мужчина. Очевидцы уверяют, что он приставал к девушкам. Человека «нейтрализовали», проще говоря, скрутили ему руки молодые ребята. Якобы на поведение ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...