Мессі повернувся після травми і одразу забив

У ніч із 6 на 7 квітня (за київським часом) на стадіоні «Ді-Ер-Ві Пі-Ен-Ка Стедіум» в американському Форт-Лодердейлі завершився матч МЛС, в якому «Інтер Майямі» приймав «Колорадо Репідз». Команди розійшлися миром — 2:2.

На 45 хвилині з 11-метрової позначки відзначився бразильський форвард гостей Рафаел Наварро. У другому таймі аргентинський форвард Ліонель Мессі, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок у матчі.

На 60-й хвилині Леонардо Афонсо вивів господарів уперед, забивши з передачі Давіда Руїса. На 88-й хвилині Коул Бассетт підбив підсумковий результат зустрічі.

Зазначимо, що для Мессі ця гра стала першою після травми. Двоє колишніх гравців «Барселони» Жорді Альба Серхіо Бускетс вийшли на поле в ході другого тайму. Уругвайський форвард Луїс Суарес залишився у запасі до кінця гри.

На даний момент «Інтер Майямі» з 12 очками за вісім матчів посідає третє місце в турнірній таблиці МЛС. Без аргентинця команда не змогла здобути жодної перемоги.