Мессі і Суарес вивели «Інтер Майямі» до 1/8 фіналу КЧ

Ліонель Мессі та Луїс Суарес пригадали часи сумісної гри за Барселону і нині роблять результат для Інтер Майямі.

Аргентинський та уругвайський форварди вивели свою команду до 1/8 фіналу Кубку чемпіонів КОНКАКАФ. На стадії 1/16 флоридцям протистояв інший представник МЛС Нешвілл. У першому матчі між ними було зафіксовано нічию 2:2, тоді Інтер від поразки так само врятували голи Мессі і Суареса.

Цього разу зірки футболу відзначились ще у першому таймі і у підсумку забезпечили своєму клубу комфортну перемогу 3:1. У Мессі та Суареса також по одному асисту у цій грі.

Український захисник флоридців Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин і відіграв 77 хвилин.

Завдяки цій перемозі Інтер пробився до чвертьфіналу змагань, де зустрінеться з переможцем пари Монтеррей — Цинциннаті.

Нагадаємо, 3 березня Мессі досягнув позначки 500 голів у національних чемпіонатах. Він забив 474 м’ячі в іспанській Прімері за «Барселону». Також на його рахунку 22 голи за «ПСЖ» у французькій Лізі 1 та чотири м’ячі у МЛС. У сукупності – 500 м’ячів.

Зазначимо, що загалом Мессі взяв участь у 892 матчах за футбольні клуби у всіх офіційних турнірах, забив 723 м’ячі та віддав 346 результативних передач.