Мессі допоміг Інтеру перемогти чемпіона МЛС

Інтер Маямі продовжує свою безпрограшну серію, після того, як лави команди поповнив Ліонель Мессі. Цього разу флоридці обіграли у чемпіонаті МЛС діючого чемпіона ліги — Лос-Анджелес, причому зробили це на виїзді.

Мессі допоміг своїй команді двома гольовими передачами. Український захисник Інтера Сергій Кривцов провів усю гру на полі.

Після цього матчу Лос-Анджелес йде на третьому місці турнірної таблиці Західної конференції, а Інтер Маямі займає 14-й рядок у Східній.

Нагадаємо, Інтер Маямі здобув свій перший трофей після переходу до команди Ліонеля Мессі. Команда виграла Кубок Ліг. А сам аргентинець знову вражає своєю результативністю, забивши вже 10 голів у сімох матчах! В тому числі, у фіналі Нешвіллу (матч закінчився з рахунком 1:1, а в серії пенальті Інтер переміг 10:9).

У півфіналі було здолано Філадельфію Юніон. Рахунок 4:1. Вже на 3-й хвилині українець Сергій Кривцов зробив ідеальну вертикальну передачу вперед, і Хосеф Мартінес вразив ціль. Після цього, на 20 хвилині, настала черга Мессі. Він несподівано пробив здалеку точнісенько у самий кут воріт…