Меркель висловилася за дебати щодо закінчення вйни в Україні

Колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель своєрідним чином закликала до відкритих дебатів щодо врегулювання російської агресії проти України. Таку заяву вона зробила під час заходу на Лейпцизькому книжковому ярмарку, повідомляє DW.

«Для мене було б важливо, принаймні, я завжди намагалася, щоб ми не надто звужували свої думки», — сказала Меркель у відповідь на запитання про те, як завершити війну.

Вона зазначила, що коли хтось на кшталт колишнього голови Мюнхенської безпекової конференції Вольфганга Ішингера говорить, що ми повинні розуміти в якийсь момент нам також доведеться вести переговори, то «ми не повинні одразу ж шипіти на нього».

«Це не завжди люди, які підтакують Путіну», – сказала Меркель.

Нагадаємо, в минулому році міністр юстиції Німеччини Марко Бушман висловив думку, що саме політика Ангели Меркель, якою вона керувалася після анексії Кримського півострова, значною мірою вплинула на розв’язання Росією після повномасштабної війни в Україні. Про це 22 жовтня 2022 писало видання Welt.

Він наголосив, що після анексії Криму Росією, Німеччина «закрила на це очі», продовживши будувати Північний потік — 2, тим самим «схваливши» анексію територій і зробивши Німеччину залежною від Кремля від постачання газу зі сходу.

При цьому, аналізуючи ситуацію, він заявив про структурні паралелі у структурі безпеки Європи сьогодні і 1938 року.

«Ми маємо справу з диктаторами, які висувають територіальні претензії. І які розраховують на те, що західні демократії залишать їх під тиском. Тоді вважалося, що йдеться про Чехословаччину. Також багато хто вважав, що йдеться про Крим. Або потім про Україну «Але це не так. Тут атакована вся наша система цінностей», — пояснив Бушман.

За його словами, політикою примирення нічого не можна досягти.

«Диктатор сприймає це лише як запрошення», — заявив Бушман.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016 - 15:58
В зале Верховной Рады подралась очередная (сколько их было ранее — уже и не счесть) пара нардепов. На этот раз отношения с помощью кулаков выясняли свободовец (внефракционный, так как «Свобода» не ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019
Психиатр тычет мне листок бумаги ...