Мережа магазинів Zara повертається до України

Мережа магазинів Zara готується знов відкрити магазини в Україні, які вона закрила після початку війни два роки тому. Про це повідомляє Financial Times.

За інформацією Inditex, іспанського власника Zara, відкриття магазинів планується на початку квітня.

Зазначається, що Inditex має намір знову відкрити 50 із понад 80 своїх магазинів.

Як відомо, Inditex закрила свої 84 магазини в Україні, у тому числі бренди Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti та Bershka, 24 лютого 2022 року, у день повномасштабного вторгнення Росії. З того часу компанія припинила постачати товари в країну, але продовжувала платити податки та зарплату своїм 1000 українським співробітникам, хоча більшість із них перебувала вдома без роботи. Inditex зберегла договори оренди з орендодавцями під час закриття магазинів, але не розкрила, на яких умовах.

Нагадаємо, у листопаді минулого року магазини H&M відновили роботу в Україні. шведська компанія Hennes&Mauritz AB (H&M) відкрила перший магазин в Україні у 2018 році. На початок повномасштабного вторгнення мережа H&M в Україні налічувала вісім торговельних точок: п’ять – у Києві, по одній – в Одесі, Харкові та Львові.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015 - 17:17
Полезно, вкусно и красиво Красиво оформленное блюдо намного вкуснее и полезней. Учеными доказано, что таковое лучше усваивается организмом. Для того, чтобы украсить еду самому, нужно немного фантазии. А если таковой ...

В Донецке народ смешал Януковича с грязью: видео

27.11.2016
На улицах Донецка местных жителей ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...