Мера Полтави хочуть взяти під варту без застави

Прокуратура клопотатиме про утримання під вартою голови Полтавської громади Олександра Мамая, підозрюваного у розголошенні інформації про розміщення підрозділів ЗСУ.

Про це повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столєтній. Він нагадав, що Мамай йде по статті, за якої не передбачається внесення застави.

Крім того, у прокуратурі клопотатимуть про усунення Мамая з посади на два місяці.

Сам Мамай заявив, що розголошена ним інформація, яка тала причиною його затримання, була відкритою.

«Мене звинуватили у тому, що 15 грудня на прес-конференції я сказав інформацію, пов’язану із забезпеченням військовослужбовців. Це не засекречена інформація, вона відкрита», – запевняє мер.

Підозру Мамай назвав політично вмотивованою і заявив, що за його посадою вже рік як полюють.

Нагадаємо, в грудні 2021 року за 2.5 місяці до повномасштабного вторгнення, Мамай в ефірі телеканалу «НАШ» заявив, що на території України воюють США і Росія, а російсько-українську війну назвав братовбивчою.

«Дуже багато, спілкуючись із мешканцями нашого міста, ще більше переконуюсь і сам особисто, і бачу позицію населення те, що стосується політики. Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це США і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата«, — заявив тоді в дусі російської пропаганди Мамай.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019 - 10:44
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное эксклюзивное видео работы наших бойцов на защите рубежей – на этот раз, предположительно, снайперов: «ОСы бывают разных профессий. Но эта профессия ...

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019
После достаточно длительных попыток во ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...