Мера Полтави хочуть взяти під варту без застави

Прокуратура клопотатиме про утримання під вартою голови Полтавської громади Олександра Мамая, підозрюваного у розголошенні інформації про розміщення підрозділів ЗСУ.

Про це повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столєтній. Він нагадав, що Мамай йде по статті, за якої не передбачається внесення застави.

Крім того, у прокуратурі клопотатимуть про усунення Мамая з посади на два місяці.

Сам Мамай заявив, що розголошена ним інформація, яка тала причиною його затримання, була відкритою.

«Мене звинуватили у тому, що 15 грудня на прес-конференції я сказав інформацію, пов’язану із забезпеченням військовослужбовців. Це не засекречена інформація, вона відкрита», – запевняє мер.

Підозру Мамай назвав політично вмотивованою і заявив, що за його посадою вже рік як полюють.

Нагадаємо, в грудні 2021 року за 2.5 місяці до повномасштабного вторгнення, Мамай в ефірі телеканалу «НАШ» заявив, що на території України воюють США і Росія, а російсько-українську війну назвав братовбивчою.

«Дуже багато, спілкуючись із мешканцями нашого міста, ще більше переконуюсь і сам особисто, і бачу позицію населення те, що стосується політики. Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це США і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата«, — заявив тоді в дусі російської пропаганди Мамай.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Смешной способ охоты на рыбу, — рыбалки по нашему (видео)

27.12.2015 - 12:58
Рыбачит можно по-разному. Кто на удочку, а кому спининг больше нравится. А вот девушка изобрела весьма оригинальный способ добычи пищи из реки. То ли от безысходности (ничего более подходящего под ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...