Мелоні відреагувала на заяви Берлусконі щодо президента України

Уряд Італії твердо і впевнено підтримує Україну у протистоянні російській агресії. Принаймні про це офіційно заявив офіс прем’єр-міністра Джорджії Мелоні. А сама необхідність такої заяви виникла після публічно озвученої своєї проросійської позиції 86-літнім Сільвіо Берлусконі, партія якого входить до складу кабінету міністрів.

Зокрема, заявив, що, якби він був прем’єр-міністром, то на відміну від Мелоні не зустрічався б з Володимиром Зеленським на полях саміту Європейського союзу у Брюсселі.

Далі гірше. Берлусконі заявив, що «якби Зеленський припинив атакувати два регіони на Донбасі, російський напад на Україну не стався б взагалі» (це повна маячня). А тому він дуже негативно оцінює поведінку президента України.

Сільвіо традиційно називає Володимира Путіна своїм добрим другом і стверджує, що Україна може піти на переговори з Росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Позиція Берлусконі абсолютно парадоксальна і нелогічна, адже Путін і більшість росіян відверто хочуть знищити Україну і українців, як явище. Незрозуміло, кого і що пропонує відновлювати Берлусконі? Захоплені українські території в складі Росії?

Хоча насправді зрозуміло, що всі викормиши путінськими грошима завжди будуть тягнути за нього свої лапи, бо втрачати їм вже нічого — пекло їм гарантовано і надії на спасіння немає. Залишається й надалі уривати свій кусок на цьому світі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Отважный кролик жестко наказал крупную змею, которая забралась в его гнездо (видео)

17.01.2016 - 14:52
Кроликов и зайцев принято считать трусливыми созданиями. А вот видеоролик, который мы предлагаем Вам посмотреть, доказывает обратное. По всей видимости, это крольчиха. Только мать способна так самоотверженно защищать своих детей. ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...

Жириновский пригрозил депутатам из партии Путина расстрелами: видео

15.03.2017
Лидер российской ЛДПР Владимир Жириновский устроил ...