Мелоні відреагувала на заяви Берлусконі щодо президента України

Уряд Італії твердо і впевнено підтримує Україну у протистоянні російській агресії. Принаймні про це офіційно заявив офіс прем’єр-міністра Джорджії Мелоні. А сама необхідність такої заяви виникла після публічно озвученої своєї проросійської позиції 86-літнім Сільвіо Берлусконі, партія якого входить до складу кабінету міністрів.

Зокрема, заявив, що, якби він був прем’єр-міністром, то на відміну від Мелоні не зустрічався б з Володимиром Зеленським на полях саміту Європейського союзу у Брюсселі.

Далі гірше. Берлусконі заявив, що «якби Зеленський припинив атакувати два регіони на Донбасі, російський напад на Україну не стався б взагалі» (це повна маячня). А тому він дуже негативно оцінює поведінку президента України.

Сільвіо традиційно називає Володимира Путіна своїм добрим другом і стверджує, що Україна може піти на переговори з Росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Позиція Берлусконі абсолютно парадоксальна і нелогічна, адже Путін і більшість росіян відверто хочуть знищити Україну і українців, як явище. Незрозуміло, кого і що пропонує відновлювати Берлусконі? Захоплені українські території в складі Росії?

Хоча насправді зрозуміло, що всі викормиши путінськими грошима завжди будуть тягнути за нього свої лапи, бо втрачати їм вже нічого — пекло їм гарантовано і надії на спасіння немає. Залишається й надалі уривати свій кусок на цьому світі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 13:30
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...