Мелоні невелювала скандальні заяви Берлусконі про Зеленського

Уряд Італії твердо і впевнено підтримує Україну у протистоянні російській агресії. Принаймні про це офіційно заявив офіс прем’єр-міністра Джорджії Мелоні. А сама необхідність такої заяви виникла після публічно озвученої своєї проросійської позиції 86-літнім Сільвіо Берлусконі, партія якого входить до складу кабінету міністрів.

Зокрема, заявив, що, якби він був прем’єр-міністром, то на відміну від Мелоні не зустрічався б з Володимиром Зеленським на полях саміту Європейського союзу у Брюсселі.

Далі гірше. Берлусконі заявив, що «якби Зеленський припинив атакувати два регіони на Донбасі, російський напад на Україну не стався б взагалі» (це повна маячня). А тому він дуже негативно оцінює поведінку президента України.

Сільвіо традиційно називає Володимира Путіна своїм добрим другом і стверджує, що Україна може піти на переговори з Росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Позиція Берлусконі абсолютно парадоксальна і нелогічна, адже Путін і більшість росіян відверто хочуть знищити Україну і українців, як явище. Незрозуміло, кого і що пропонує відновлювати Берлусконі? Захоплені українські території в складі Росії?

Хоча насправді зрозуміло, що всі викормиши путінськими грошима завжди будуть тягнути за нього свої лапи, бо втрачати їм вже нічого — пекло їм гарантовано і надії на спасіння немає. Залишається й надалі уривати свій кусок на цьому світі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Оружейные новинки 2017 года были представлены в США на выставке SHOT SHOW: фото, видео

22.01.2017 - 17:09
В американском Лас-Вегасе прошла крупнейшая оружейная выставка SHOT SHOW 2017. Основная специализация мероприятия это – спортивное и охотничье оружие и снаряжение, а также средства самозащиты, в основном летального действия. Около ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Видео красивого гола Мхитаряна за «МЮ» в ворота «Тоттенхэма»

12.12.2016
Бывший бомбардир донецкого «Шахтера», похоже, нашел ...

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016
Продолжая тему дружбы между животными, ...