Мелоні накричала на депутатку, яка порадила зупинити підтримку України

Прем’єр-міністер Італії Джорджія Мелоні просто приємно вразила своєю яскравою промовою в підтримку України. Під час виступу в Сенаті в середу, переходячи на крик, вона пояснила депутатці партії «Рух 5 зірок» важливість подальшої підтримки Нашої країни.

Її емоційну промову варто перекласти на інші мови і поширювати в Європі і світі. Особливо красиво було, коли вона порадила звернутися до Путіна з пропозицією зупинитися.

Мелоні відповіла депутатці Елізі Скутеллі, яка порушила можливість «зупинитись» у підтримці України.

«А може, пані депутатко, ви скажете це Путіну? Я здивована, що ви говорите це нам. Чому? Це ж, напевно, є зрадою нашої позиції. Бо це означає, що ми схвалюємо вторгнення в Україну. Бо якщо ми зупинимося – то ми даємо згоду, називаймо речі своїми іменами, ми схвалюємо вторгнення в Україну!» – наголосила італійська прем’єрка.

Вона додала, що для неї є лицемірним плутати слова «вторгнення» й «мир», і наголосила, що Рим не повинен схвалювати вторгнення в Україну.

«Це не означає не працювати над мирним планом або над вирішенням конфлікту. Але чи ви думаєте, що комусь подобається війна? Думаєте, комусь подобається? Ні! Але ситуація трохи складніша, ніж каже пропаганда, коли йдеться про ідеальний мир», – підкреслила Мелоні.

Прем’єрка Італії далі торкнулась теми миру в Україні, зазначивши, що для будь-яких переговорів потрібно вимагати від Росії припинити бойові дії і вивести війська з території України.

«Чи ви вважаєте, що потрібно віддавати Москві  території, які вона окупувала і на яких вона провела «референдум» про самовизначення? Чи ні?  Ось те, що я хотіла би почути, якщо ми всерйоз говоримо про мир. Інакше ви робите пропаганду ціною суверенної нації, вільного народу і міжнародного права, і це безвідповідально», – підсумувала вона.

Уряд Італії твердо і впевнено підтримує Україну у протистоянні російській агресії. Нагадаємо, 13 лютого про це офіційно заявив офіс прем’єр-міністра Джорджії Мелоні. А сама необхідність такої заяви виникла після публічно озвученої своєї проросійської позиції 86-літнім Сільвіо Берлусконі, партія якого входить до складу кабінету міністрів.

Зокрема, заявив, що, якби він був прем’єр-міністром, то на відміну від Мелоні не зустрічався б з Володимиром Зеленським на полях саміту Європейського союзу у Брюсселі. Далі гірше. Берлусконі заявив, що «якби Зеленський припинив атакувати два регіони на Донбасі, російський напад на Україну не стався б взагалі» (це повна маячня). А тому він дуже негативно оцінює поведінку президента України.

Сільвіо традиційно називає Володимира Путіна своїм добрим другом і стверджує, що Україна може піти на переговори з Росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Позиція Берлусконі абсолютно парадоксальна і нелогічна, адже Путін і більшість росіян відверто хочуть знищити Україну і українців, як явище. Незрозуміло, кого і що пропонує відновлювати Берлусконі? Захоплені українські території в складі Росії?

Хоча насправді зрозуміло, що всі викормиши путінськими грошима завжди будуть тягнути за нього свої лапи, бо втрачати їм вже нічого — пекло їм гарантовано і надії на спасіння немає. Залишається й надалі уривати свій кусок на цьому світі.

І велике щастя, що керують в Італії абсолютно порядна людина на чолі уряду і адекватна парламентська більшість.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России переодетый в девушку парень выиграл конкурс женского белья: фото, видео

29.04.2017 - 14:43
Но был дисквалифицирован по гендерному признаку На Сахалине конкурс на лучшее фото в нижнем белье выиграла очаровательная 20-летняя брюнетка, которая в итоге оказалась… мужчиной! И зовут красавицу Андрей Нагорный. Студент ...

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не ...