Масштабний збій в роботі Приватбанку: що відомо

В Приватбанку сьогодні стався масовий збій при операціях. І він продовжується.

Серед інших про це повідомляє співзасновник monobank Олег Гороховський. По його словам, клієнти monobank не можуть зняти готівку, переказати кошти на карту Привату.

«Спостерігаємо проблеми при оплаті нашими картами в терміналах Привату, при знятті готівки у банкоматах Привату, при p2p на Приват. Мабуть, збій у ПриватБанку», — написав Гороховський.

У самому ПриватБанку Суспільному повідомили, що розбираються з ситуацією. Технічної проблеми з боку банку немає — попередньо, збій на стороні платіжних систем, уточнив прес-секретар банку Олег Серга.

Він додав, що термінали інших банків також працюють з перебоями. Коли владнають проблему — поки невідомо.

Читачі «РЕАЛу» повідомляють, що не могли розрахуватися в магазинах за товар за допомогою карток ПриватБанку. Видає відмову…

Раніше у роботі ПБ траплялися проблеми, які пов’язані з налаштуванням обладнання, а зараз явно щось інше. Не можна виключати збоїв внаслідок ворожих хакерських атак.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе масштабный пожар в кафе ВДВ: видео

01.05.2018 - 19:05
В Одессе в парке Горького масштабный пожар — пылает кафе ВДВ. Огонь охватил площадь в 300 квадратных метров. На месте работают пожарные — парк обесточили, чтобы не было коротких замыканий ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016
В годовщину депортации крымских татар ...