Маск прокоментував схвалену США допомогу Україні

Американський мільярдер Ілон Маск знову показав свою політичну позицію, яка полягає в задоволені інтересів Путіна шляхом жертвування Україною.

Він після вчорашнього рішення нижньої палати Конгресу про допомогу Україні непрямо звинуватив владу США у продовженні «вічної війни». 

Маск прикріпив відповідь на допис бізнесмена Девіда Сакса, який не підтримує продовження допомоги Збройним силам України наступного змісту:

«Мене найбільше хвилює те, що немає стратегії виходу, лише вічна війна, де діти гинуть в окопах від артилерії чи кулеметів, снайперів чи через мінні поля».

Це суто риторика Путіна. Один в один збігається із вчорашньою заявою його прессекретаря Пєскова, який сказав, що допомога США затягне час і збільшить кількість загиблих українців.

Маск не вперше демонструє наміри поховати нашу країну. Слава Богу, на відмінну від нього, більшість американського народу і влади розуміють, що відбувається насправді і рятують нашу країну від російсько-фашистської чуми.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Мариуполе ультрас «Динамо» подрались с полицией: видео

01.04.2018 - 21:04
Как мы уже сообщали, во время матч в Мариуполе местной команды с киевским «Динамо» ультрас столичного клуба напали на полицейских. В драке принимали участие и местные фаны, на стороне киевлян. ...

Що вінничани знають про нову вулицю Замостянську: відео

21.11.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...