Маск призначив свого собаку гендиректором Twitter

Засновник та власник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск, який нещодавно став генеральним директором платформи Twitter, продовжує продукувати дивні рішення. Наразі він зробив свого собаку Флокі новим начальником соцмережі. 

«Новий генеральний директор Twitter приголомшливий. Він чудово розуміється на цифрах! І має стиль», — підписав фото мільярдер.

Собаці вдягнули окуляри й запихнули у якийсь костюм.

Слід зазначити, що зараз Маск шукає нового генерального директора Twitter на заміну собі.

Також додамо, що порода Флокі – сіба-іну. Він у Маска з вересня 2021 року. Раніше цуценя цієї породи стало обличчям криптовалюти Dogecoin.

Пригадується Інцитат — улюблений кінь римського імператора Калігули, призначений ним сенатором. У переносному сенсі — приклад свавілля правителя; божевільних наказів, які все одно приводяться у виконання; призначення людини на посаду, яка зовсім не підходить для неї за всіма параметрами. 

Хоча деякі сучасні історики ставлять під питання негативність портрета Калігули. Зокрема, Ентоні Е. Беррет в «Caligula: The Corruption of Power» (Yale, 1990) стверджує, що Калігула використовував коня як засіб розсердити та висміяти сенат, а не тому, що був божевільним. Припускають, що римські історики пізнього періоду, які донесли нам ці історії, були дуже політично орієнтованими, до того ж зацікавленими в барвистих, але не завжди правдивих історіях. 

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016 - 15:46
В Японии завершился клубный чемпионат мира по футболу. Прогнозировано, но не без труда выиграл его мадридский «РЕАЛ».  Героем финального поединка стал получивший на днях «Золотой мяч» Криштиану Роналду (из-за участия в этом ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ...