Маріуполь знеструмлений після вибуху

Сьогодні в окупованому Маріуполі о 8:20 пролунав потужний вибух. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко, натякаючи на проблеми у загарбників.

За його даними, рвануло десь на межі територій заводів Азовмаш та ім. Ілліча. Як наслідок, в місті і селах в поруч зникла електрика.

Також посилилися проблеми зі зв’зком і інтернетом.

Нагадаємо, 4 дні тому Андрющенко повідомляв, що приблизно о шостій годині вечора 24 січня у окупованому Маріуполі пролунав потужний вибух. Він писав, що відбувся влучний удар по казармі російсько-фашистських окупантів. В будівлі знаходилося більше двох сотень загарбників кавказької зовнішності (вірогідно, кадировці або дагестанці). Скільки з них загинули чи отримали поранення, інформації не було, але Андрющенко впевнений, що втрати у ворога немаленькі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017 - 12:38
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» аргентинского футбола, вратарь молодежной сборной страны и клуба «Бока Хуниорс» 20-летний Аксель Вернер. Его ворота поразили с 60-метровой дистанции… В Буэнос-Айресе на Вернера возлагают большие надежды. ...